11 maart ( en nog 3 avonden) geef ik een NLP in een notendop cursus.
Haal ook het beste uit je leven!
Zit je niet zo lekker in je vel?
Wil je effectiever communiceren zodat de ander je wél begrijpt?
Wil je negatieve emoties omzetten in positieve, maar je weet niet hoe dat te doen?
Wil je beter samen werken met de mensen om je heen?
Zou je het ook fijn vinden om te stoppen met piekeren??
Zou je meer grip op je emoties willen hebben?
Kom dan ook naar het weekeinde Haal het beste uit je leven!
Je leert de basistechnieken van NLP waardoor je weer grip op je emoties krijgt zodat je je beter gaat voelen en effectiever communiceert.
Veel mensen kennen de term NLP maar weten nog niet wat het inhoudt en wat ze er praktisch mee zouden kunnen.
In dit weekeinde ga je leren hoe het komt dat je een ander regelmatig niet kunt begrijpen. Je spreekt allebei Nederlands en toch lijkt het alsof een ander chinees aan het praten is.
Het onbewuste heeft grote invloed op ons daarom is het zo belangrijk dat je onbewuste de goede beelden, gedachtes en gevoelens produceert.
Wat je leert is je brein als het ware te ‘heropvoeden’.
Om dat effectief te kunnen doen leer je de geweldig effectieve NLP technieken.
Zo voel je meer zelfvertrouwen, rust en controle over je leven. Het leven overkomt je niet meer, maar wordt stuurbaar.
- Hoe kan ik nare gevoelens als bv. onzekerheid omzetten in een gevoel van vertrouwen en zelfzekerheid?
- Hoe kan ik negatieve gedachten om zetten in positieve?
- Hoe kan ik negatieve beelden voor de toekomst omzetten in mooie beelden ?
- Hoe krijg ik meer zelfvertrouwen?
- Hoe stel ik duidelijke doelen?
Dr. Richard Bandler heeft samen met John Grinder in de jaren 70 NLP bedacht.
Persoonlijk heb ik ook een seminar bij de bedenker van NLP, dr. Richard Bandler gedaan. Zodoende ben ik op de hoogte van de laatste zeer effectieve technieken om je goed te voelen.
Graag tot ziens! Geef je snel op er is nog plek! mail naar heleen AT herleva DOT nl of bel 036 53 75699.
BONUS!! Tijdelijk krijg je de NLP in een notendop CD van mij gratis erbij! ( 75 minuten)
Zo heb je veel langer plezier van de cursus omdat je het thuis rustig nog eens na kunt luisteren en de oefeningen meedoen met de gesproken tekst. Ook staat er een heerlijke onstpannings oefening op! Het is een echte NLP oefen CD.
Hieronder een reactie van deelnemer Hetty
(Voor bedrijven geldt een andere prijs excl btw.)
Ademrapport
Leer Beter Ontspannen Door Ademtechniek
en ontvang tips over NLP Ademhaling Mediteren.